На місці семиповерхівки у Львові облаштували відпочинкову зону

Звільнену земельну ділянку передали у комунальну власність міста.

Про це повідомив заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач, пише DailyLviv.com.

За його словами, на вул. Личаківській, 259, де ще сім років тому знесли незаконно збудований 7-поверховий будинок, нині облаштували громадський простір. Відпочинкову зону для містян реалізували за кошти інвестора. 

«Не можна збудувати багатоповерхівку без жодного документа і розраховувати, що якось буде — узаконять. Не узаконили, знесли. Звільнену земельну ділянку передали у комунальну власність міста. І на ній облаштували громадський простір для людей», — зазначив посадовець.

Комфортну відпочинкову зону для містян реалізували за кошти інвестора. Він додав, що це — соціально-економічне партнерство, коли девелопер, що має проєкти неподалік, долучився до реалізації міського проєкту.

«Як результат — маємо показовий дитячий майданчик із природних матеріалів, зручні лавки, нові висаджені дерева та кущі. З боку Личаківської — гарна зупинка для громадського транспорту. А вздовж дороги на вул. Полудневій облаштували кілька паркувальних місць, які замостили екобруківкою», — пояснив міський посадовець.

Нагадуємо, на вул. Заклинських, поблизу цвинтаря на «Знесіння» також  оновлено  громадський простір. За останній час тут уже облаштували нову кінцеву зупинку громадського транспорту, паркувальний майданчик, оновили дорожнє покриття та встановили елементи благоустрою. Усі роботи виконують коштом інвестора — ТзОВ «Ореста».

Джерело

Новини України