Реверсний рух повертають на в’їзді до Львова зі сторони Винників

Це відбудеься ближче до вечора.

ЛКП «Львівавтодор» відновлює роботи з укріплення схилу на вул. Личаківській: на в’їзді до Львова зі сторони Винників, інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.

Сьогодні, 1 липня, у другій половині дня підрядна організація поверне на об’єкт будівельну техніку та матеріали для проведення робіт і на ділянці знову почне діяти реверсний рух зі світлофорним регулюванням.

«На в’їзді до Львова зі сторони Винник ми облаштовуємо підпірну стінку з габіонних конструкцій протяжністю понад 100 метрів. Уже виконано 66% робіт.

Однак через ремонтні роботи на вул. Тракт Глинянський, які стартували на вихідних, укріплення схилу на вул. Личаківській нам довелося призупинити і повністю відкрити тут проїзд, щоб ця частина міста могла „роз’їхатися“.

Оскільки ремонтні роботи на вул. Тракт Глинянський завершилися, і цю вулицю відкрили для проїзду транспорту, то ми відновлюємо укріплення схилу на вул. Личаківській», — розповідають у ЛКП «Львівавтодор».

Відтак сьогодні, 1 липня, у другій половині дня підрядна організація поверне на об’єкт будівельну техніку та матеріали для проведення робіт. У зв’язку з цим вже сьогодні з вечора на ділянці знову запровадять реверсний рух зі світлофорним регулюванням.

Роботи проводить підрядна організація ТОВ «Автомагістраль-Південь» на замовлення ЛКП «Львівавтодор». Станом на зараз уже виконано 66% робіт.

«Просимо водіїв враховувати цю інформацію та дякуємо за розуміння», — додають у ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, з 19 березня на вул. Личаківській, на ділянці від вул. Букової до межі міста розпочалися роботи з укріплення підпірних стінок та схилів з обох боків дороги. Оскільки працює велика спецтехніка, то ділянки, де проводять роботи, тимчасово перекривають для проїзду транспорту. Рух організовано у реверсному режимі зі світлофорним регулюванням.

Загальна протяжність ділянки робіт становить близько 500 метрів, однак перекриття здійснюють поетапно — відрізками по 100–150 метрів, щоб мінімізувати затримки руху.

Джерело

Новини України