Михайло Брудін з Дружківки – срібний призер Кубка Європи

19-річний українець Михайло Брудін змагався у секторі метання диска серед чоловіків до 23. Дружківчанина ще напередодні змагань вважали одним з претендентів на медалі, адже Михайло – чемпіон Європи серед спортсменів до 18 та 20 років і срібний призер чемпіонату світу U 20.

У Португалії Брудін з першого кидка (57,88) вийшов на друге місце після німця Стівена Ріхтера. Протягом змагань обидва атлети покращили свої результати, однак обігнати Ріхтера Брудін цього дня не зміг.

Найкращий результат Михайла був показаний в другій спробі – 59,95. Німець у заключній спробі метнув 61 метр рівно і виборов золото. Михайло Брудін показав свій найкрадщій результат сезону та став другим. Третє місце заняв представник Нідерландів Рубен Ролвік (57,96).