Прометей здобув непросту перемогу над Бетсейф/Лієпаєю у виїзному матчі ЛЕБЛ

Команда Гінзбурга дотиснула суперника в останній чверті

Фото — prometeybc.com

Прометей у виїзному протистоянні зазнав чималих проблем із Бетсейф/Лієпаєю, середняком Латвійсько-Естонської баскетбольної ліги, але все-таки зумів дотиснути суперника в останній чверті – 83:70.

Господарі майданчика провели потужну першу половину матчу і навіть пішли лідерами на велику перерву – 39:37.

Гра на рівних тривала і в третій десятихвилинці, лише під кінець якої команда Ронена Гінзбурга змогла відірватися на чотири очки. А ось на фінальну чверть сил у Лієпаї вже не лишилося. Прометей швидко збільшив гандикап та втримав опонента на безпечній відстані.

Українська команда продовжує йти на другому місці у турнірній таблиці регулярного чемпіонату ЛЕБЛ. Вже в суботу, 2 березня, вона проведе виїзний поєдинок проти найближчого переслідувача – ВЕФ Рига.