Сум’яни вибороли медалі на турнірі з карате у Хорватії

За інформацією: Суспільне Суми.

Міжнародний турнір з карате “32th Grand Prix Croatia” відбувся на минулому тижні у хорватському місті Самобор. З 18 по 20 січня на татамі змагались 1326 атлетів із 233 клубів 29 країн світу. У складі збірної України на цих змаганнях взяли участь і сумчани із клубу "Прогрес".

"Наші спортсмени зробили достойний внесок у медальну копилку української збірної, що надало можливості зайняти друге загальнокомандне місце після хазяїв турніру хорватів серед країн-учасниць" — повідомив Суспільному сумський тренер Ігор Угніч.

• У куміте сумчанин Макар Лисенко серед спортсменів 12-13 років у ваговій категорії до 44 кг здобув "золоту" медаль турніру.
  • "Срібним" призерками у Хорватії стали Еліза Приходько Еліза (10-11 років, вага до 44 кг) та Анастасія Пономаренко Анастасія (10-11років, вага до 54 кг).
  • "Бронзу" у скарбничку збірної додав Дмитро Щербак (10-11 років, вага до 54 кг).

П’яті місця посіли Михайло Пєхтєрєв (16-17 років, вага до 68 кг), Дарина Лазарєва (14-15 років, вага до 54 кг) та Валерія Сітало (у ката до 10 років).