Прометей без особливих шансів поступився Парижу у виїзному матчі баскетбольного Єврокубку

Команда Гінзбурга сильно зіграла у першій чверті, але далі фаворит довів свою перевагу

Фото — prometeybc.com

Прометей на виїзді поступився лідеру групи А Парижу у матчі 14-го туру баскетбольного Єврокубку – 93:72.

Українська команда провела сильну першу чверть – гості весь час вели у рахунку, і в підсумку завершили десятихвилинку із двоочковою перевагою.

Надалі Париж додав і вже на велику перерву зумів зробити відрив +10. У ході третьої чверті перевага господарів регулярно становила понад 20 очок. Підопічні Ронена Гінзбурга в останній чверті зіграли якісно, але відродити інтригу не зуміли.

Парижани здобули 13-ту перемогу у 14 турах і лідирують із гарним запасом. Прометей має порівну перемог та поразок. Його місцю в зоні плей-офф наразі нічого не загрожує.

У наступному турі команда Гінзбурга зіграє з БК Вулвз 17 січня, а раніше проведе матч проти Рігас Зеллі в ЛЕБЛ.