Формула-1: Гран-прі Канади виграв Ферстаппен

Нідерландський гонщик команди Ред Булл виграв уже шосту гонку цього сезону «королівських перегонів».

Макс Ферстаппен завоював шосту перемогу у сезоні Формули-1. Пілот Ред Булла виграв Гран-прі Канади. Друге місце посів Карлос Сайнс із Феррарі. Вдруге в сезоні на подіумі з’явився Льюїс Хемілтон, фінішувавши на своєму Мерседесі третім.

Ну а гонщиком дня був визнаний Шарль Леклер. Представник Феррарі зумів прорватися зі стартового 19-го на 5-е місце.

Підсумкова класифікація Гран-прі Канади

Зазначимо, що для Ферстаппена це була вже шоста перемога в сезоні і він збільшив відрив від усіх в особистому заліку пілотів. Тепер нідерландець випереджає найближчого переслідувача на 46 очок.

У кубку Конструкторів Феррарі трохи скоротила своє відставання від Ред Булл — замість +80 стало +76. Тепер Формула-1 бере двотижневу перерву, після чого повернеться у Великій Британії на автодром у Сільверстоуні.