Шахтар здобув упевнену перемогу над Вересом

Матч завершився перемогою номінальних господарів із рахунком 2:0. Донецький клуб зміцнився у топ-5 чемпіонату.

У п’ятницю, 8 грудня, у рамках 17-го туру УПЛ «Шахтар» зустрічався з Вересом. Матч завершився перемогою номінальних господарів із рахунком 2:0.   У першій половині гри «гірники» вийшли вперед уже на 14-й хвилині. Атоголом відзначився захисник гостей Жулі Сезар.       Читай також: Шахтар повідомив, де проводитиме домашні єврокубкові матчі навесні       Вирішив результат гри вінгер донецького клубу Олександр Зубков. Українець забив на 69-й хвилині.   Отож, після 17-ти турів УПЛ Шахтар йде на четвертому місці з 31 балом, а Верес займає 14-й рядок, набравши 12 очок.

Статистика матчу Шахтар — Верес 17-го туру УПЛ

Шахтар — Верес 2:0 Голи: Сезар, 14 автогол, Зубков, 69   Володіння м’ячем: 61% – 39% Удари: 12 — 8 Удари у ворота: 7 — 3 Фоли: 7 — 12   Шахтар: Рєзнік – Азаров, Матвієнко, Бондар, Гочолеїшвілі – Бондаренко – Невертон (Егіналду, 61), Криськів (Назаріна, 64), Судаков, Зубков – Сікан (Келсі, 61).   Верес: Паст – Шевченко, Жуліо Сезар, Кучеренко, Курко, Балан – В. Шарай, Кучеров, Кухарук, Дахновський – Гайдучик (Шестаков, 74).