Кропивничанка стала другою на Кубку України з пауерліфтингу

За інформацією: Суспільне Кропивницький.

Тяга у виконанні Олександри Борщ, 26 листопада 2023 року, Коломия. Стопкард з трансляції змагань на YouTube-каналі Федерації пауерліфтингу України

Кропивничанка Олександра Борщ стала срібною призеркою Кубка України з класичного пауерліфтингу серед чоловіків та жінок. Змагання відбулися у місті Коломия Івано-франківської області.

Тренерка спортсменки Юлія Бондаренко розповіла Суспільному, що змагання були відбірковими на чемпіонат Європи 2024 року. Їх учасниками стали 250 спортсменів та спортсменок.

19-річна вихованка кропивницької спортивної школи №2 виступала у ваговій категорії до 69 кілограмів. Вона показала другі результати в усіх вправах, ставши другою й за сумою триборства.

Срібний п’єдестал Олександри Борщ у Коломиї. Стопкард з трансляції змагань на YouTube-каналі Федерації пауерліфтингу України

Результати Олександри Борщ

• Присідання – 160 кілограмів;
  • Жим лежачі – 75 кілогармів;
  • Тяга – 150 кілограмів;
  • Сума триборства – 385 кілограмів.

Перемогу у ваговій категорії до 69 кілограмів виборола львів’янка Дарія Іськів, старша за кропивничанку на п’ять років. Бронза – у 37-річної представниці Запоріжжя Ганни Діаковської.