Австралія запровадила жорсткі санкції проти Росії

  			Австралія запровадила жорсткі санкції проти Росії
58027 ПЕРЕГЛЯДІВ

Про це йдеться у заяві міністра закордонних справ Австралії Марізе Пейн.

Австралія запровадила санкції проти громадян Росії, причетних до нападу і захоплення українських кораблів і моряків під час їх спроби пройти Керченською протокою 25 листопада 2018 року, а також проти “лідерів” контрольованих сепаратистами районів Донецької і Луганської областей.

“Сьогодні я оголошую цільові фінансові санкції та заборони поїздок семи росіянам за їхню роль у перехопленні та захопленні українських морських суден, які намагалися пройти через Керченську протоку. Австралія стурбована цією ескалацією напруженості в Азовському морі в листопаді 2018 року” – йдеться у заяві.

Пейн також закликала Росію звільнити українських моряків і судна, та забезпечити безперешкодну навігацію Керченською протокою.

“Австралія не визнає жодних дій, спрямованих на легітимацію анексії Криму або відокремлення частин Донецької та Луганської областей України. Тому я також запровадила цільові фінансові санкції та заборони поїздок проти трьох “лідерів” контрольованих сепаратистами районів Донецької та Луганської областей України після так званих виборів у листопаді 2018 року” – йдеться у заяві міністра.

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео