У Києві викрили бордель, що маскувався під масажний салон

  			У Києві викрили бордель, що маскувався під масажний салон
85412 ПЕРЕГЛЯДІВ

Про це повідомили у відділі комунікації поліції міста Києва.

У центрі столиці злочинну діяльність місця розпусти припинили співробітники управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Головного управління у місті Києві спільно зі слідчим відділом Голосіївського управління поліції та Київською міською прокуратурою. Правоохоронці встановили особу організаторки бізнесу та жінок, які надавали інтимні послуги.

На момент приїзду правоохоронців у квартирному приміщенні перебували чотири повії, яким склали протоколи за ст. 181-1 (Заняття проституцією) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Під час обшуку помешкання вилучили речові докази, що підтверджують незаконну діяльність масажного салону.

Головною фігуранткою «масажного бізнесу» виявилася 28-річна місцева жителька. Вона отримувала 60% від прибутку, решту – залишала працівницям. Гроші від клієнтів приймали готівкою та на банківську картку.

Замовників такого роду розваг жінка підшукувала у мережі Інтернет, де заздалегідь розмістила рекламу про еротичний масаж із номерами телефонів для попереднього запису. Залежно від кількості бажаючих, у салоні працювало від трьох до шести «масажисток». Ціна послуг складала від 500 до 3000 гривень за годину.

Розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 303 (Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) Кримінального кодексу України.

Связь с редакцией - politica.chat@gmail.com

Мої відео