У селі на Коростенщині рятувальники відкачали воду з 10 криниць після підтоплення

24 червня вдень у с. Ушомир Коростенського району рятувальники залучалися на ліквідацію наслідків нещодавнього підтоплення домогосподарств, яке сталося внаслідок підвищення рівня води в річці Уж.

«Після підтоплення фахівці Держпродспоживслужби перевірили якість води у криницях та встановили, що вона непридатна для споживання. Для відновлення якості питної води криниці продезінфікували. Після цього фахівці ДСНС відкачали близько 20 куб. м води з 10 криниць», — йдеться у повідомленні. 

Джерело

Новини України