Дніпро впевнено обіграв Черкаських Мавп та став четвертим півфіналістом Кубка України

Лідер Суперліги FAVBET у Фіналі чотирьох буде грати зі Старим Луцьком

Днепр — Черкасские Мавпы. Фото — fbu.ua

Дніпро обіграв Черкаських Мавп в останньому поєдинку чвертьфінальної стадії Кубка України з баскетболу-2023/24 – 90:70.

Незважаючи на переконливий підсумковий рахунок, більша частина матчу пройшла у конкурентній боротьбі. На велику перерву господарі пішли з незначною перевагою (41:38).

Мавпи билися на рівних аж до останньої чверті, в якій Дніпро зробив потужний ривок і в результаті переміг із гандикапом у +20 очок.

У фіналі чотирьох Дніпро зіграє зі Старим Луцьком. Іншу півфінальну пару складуть Київ-Баскет та Прометей. Обидві зустрічі відбудуться у Києві 9 березня. Наступного дня відбудеться фінал Кубку.

• Кубок України з баскетболу 2023/24. 1/4 фіналу

Дніпро – Черкаські Мавпи – 90:70 (25:21, 16:17, 20:21, 29:11)

Дніпро: Тимофеєнко (28 + 8 підбирань + 6 передач), Сорочан (14), Дубоненко (10), Горобченко (9 + 12 передач + 6 підбирань), Закурдаєв (9), Сіпало (9), Бондарчук (8 + 4 передачі), Колдомасов (3)

Черкаські Мавпи: Бун (21 + 7 підбирань + 4 перехоплення), Тищенко (12 + 11 підбирань), Далкорт (9 + 4 підбирання + 4 передачі), Новіков (8), Агафонов (8 – 3 втрати), Марченко (5) , Руслов (4), Кузнєцов (3), Назаренко (2)