Старий Луцьк обіграв БК Запоріжжя та вийшов у чвертьфінал Кубка України

Запоріжжя видало потужну останню чверть, але не зуміло зробити камбек

БК Запорожье — Старый Луцк. Фото — fbu.ua

Старий Луцьк не без проблем обіграв БК Запоріжжя у матчі 1/8 фіналу Кубка України – 84:83.

Команда Дмитра Чайковського загалом виглядала впевненіше та потужно провела першу чверть. У другій десятихвилинці Запоріжжя зуміло скоротити відрив, пішовши на велику перерву за рахунку 38:46.

У другій половині лучани, здавалося, відновили гандикап і якоїсь миті навіть вели +18. Але їхній суперник видав потужну кінцівку і був за півкроку від вражаючого камбеку. І все ж Старий Луцьк зумів відстояти мінімальну перемогу.

За право виходу у Фінал чотирьох команда Чайковського зіграє з переможцем дуелі Прикарпаття-Говерла – БК Самбір. Цей поєдинок пройде сьогодні у рамках івано-франківського кубкового баблу.

• Кубок України з баскетболу. 1/8 фіналу

БК Запоріжжя – Старий Луцьк – 83:84 (13:26, 25:20, 19:24, 26:14)

БК Запоріжжя: Нікітін (30 + 9 підбирань), Хохоник (13 + 14 передач), Биков (12 – 3 втрати), Морозов (10 + 7 підбирань – 3 втрати), Кабанов (6), Холод (6), Покоєнко (5), Сізов (1), Буц (0 + 5 підбирань)

Старий Луцьк: Кольченко (38 + 5 підбирань + 5 передач + 3 перехоплення), Джексон (15 + 8 підбирань + 4 перехоплення – 4 втрати), Дейна (11), Липовцев (9), Коцько (6), Прозапас (3) , Томас (2)