Прикарпаття-Говерла впевнено обіграла Самбір і вийшла до 1/4 фіналу Кубка України з баскетболу

За вихід до Фіналу чотирьох команда Мурзіна на своєму майданчику побореться зі Старим Луцьком

Прикарпатье-Говерла — Самбор. Фото — fbu.ua

Прикарпаття-Говерла у матчі домашнього баблу здобула впевнену перемогу над Самбором, яка дозволила їй вийти до чвертьфіналу Кубка України – 103:83.

Незважаючи на підсумковий рахунок, гості довгий час чинили опір представнику Суперліги FAVBET. Лише в останній чверті команда Євгена Мурзіна дотиснула представника Вищої ліги та навіть встигла довести перевагу у рахунку до +20.

У матчі за право виходу до півфіналу Прикарпаття-Говерла, знову на домашній арені в Івано-Франківську, зіграє зі Старим Луцьком. Нагадаємо, сьогодні раніше команда Дмитра Чайковського обіграла БК Запоріжжя (84:83).

Перші два учасники Фіналу чотирьох вже відомі. Ними раніше стали Прометей та Київ-Баскет.