Прометей обіграв Ніко-Баскет, Політехніка-Галичина перемогла СумДУ в 1/8 фіналу Кубка України з баскетболу

Переможці зіграють між собою у чвертьфіналі 18 лютого

Прометей — Нико-Баскет, фото — fbu.ua

У Слобожанському відбулися два матчі 1/8 фіналу Кубка України-2023/24 з баскетболу.

Прометей на домашньому майданчику обіграв Ніко-Баскет – 84:76. Господарі майданчика провели результативну першу чверть, але втратили всю перевагу в другій. Після великої перерви Прометей зумів дотиснути гостей та вийшов до чвертьфіналу.

У другому матчі Політехніка-Галичина у напруженому поєдинку обіграла СумДУ. Вирішальною стала третя чверть, де команда Суперліги перемогла з перевагою +13 очок.

Прометей та Політехніка-Галичина зіграють між собою у чвертьфіналі Кубка України. Поєдинок за місце у Фіналі чотирьох відбудеться 18 лютого.