Прометей здійснив вражаючий камбек у матчі з Ховентутом та посів 4-те місце у групі Єврокубка

Українська команда знищила суперника в останній чверті – 36:9

Фото — prometeybc.com

Прометей у Ризі здобув перемогу над іспанським Ховентутом у заключному матчі групової стадії Єврокубка – 94:80.

На велику перерву команди пішли за невеликої переваги Ховентута – 53:47. У третій чверті іспанській команді вдалося розвинути перевагу до 13 очок – 71:58.

У заключній 10-хвилинці Прометей домінував на майданчику та зробив вражаючий камбек, дозволивши супернику набрати лише 9 очок – 36:9.

Найрезультативнішим гравцем зустрічі став Джиан Клавелл – 24 очки. В активі Іссуфа Санона 23 очки.

Завдяки сьогоднішній перемозі Прометей (10-8) обійшов Ховентут (10-8) та посів четверте місце у групі А Єврокубка. Команда Ронена Гінзбурга у першій стадії плей-оф отримає перевагу домашнього майданчика.

Наступний матч Прометей проведе проти Вентспілса 10 лютого у Латвійсько-Естонській баскетбольній лізі.

• Єврокубок. Група А. 18-й тур

Прометей (Україна) – Ховентут (Бадалона, Іспанія) – 94:80 (27:27, 20:26, 11:18, 36:9)

Прометей: Клавелл (24), Санон (23), Марч (19 + 8 підбирань), Агада (14 + 6 підбирань + 7 передач), Балвін (6 + 12 підбирань), Липовий (4), Одіасе (4)