Прометей зазнав драматичної поразки від Лондон Лайонс у Єврокубку

Команда Гінзбурга вела в 5 очок за хвилину до кінця, але не втримала перевагу

Лондон Лайонс — Прометей. Фото — prometeybc.com

Прометей прикро поступився Лондон Лайонс у неймовірному по драматургії виїзному матчі 12-го туру групи А Єврокубка – 88:89.

Весь матч пройшов із перемінної ініціативою. Українська команда краще розпочала матч, пішовши у відрив на 8 очок. Але першу чверть у результативній перестрілці зуміли виграти господарі. На наступному відрізку англійцям вдалося несильно розвинути перевагу та забезпечити +9 до великої перерви.

Майже всю третю чверть господарі тримали суперника на дистанції, але під кінець цього періоду Прометей зробив ривок, а вже у четвертій чверті сам диктував умови. За хвилину до фінальної сирени Прометей вів 88:83, але драматично випустив перемогу з рук. Лайонс буквально вигризли вікторію завдяки вдалому триочковому на останніх секундах.

Команді Ронена Гінзбурга не вдалося взяти реванш за поразку у четвертому турі. Тим не менш, Прометей зберіг за собою шостий рядок у таблиці та місце у плей-офф. Лондон Лайонс закріпився на третій позиції.

У наступному турі Єврокубка команда Гінзбурга зіграє 27 грудня зі словенською Олімпією.

• Єврокубок. Група А. 12-й тур

Лондон Лайонс (Англія) – Прометей (Україна) – 89:88 (28:25, 23:17, 14:24, 24:24)

Прометей: Марч (26), Агада (23), Балвін (14+16), Грей (8), Липовий (6+7), Одіасе (6), Клавелл (3), Сидоров (2)