Прометей впевнено обіграв Бешикташ у Єврокубку

Шоста перемога української команди у групі А

Фото — prometeybc.com

Прометей у Ризі впевнено переміг турецький Бешикташ у матчі 11 туру групи А Єврокубка.

Наприкінці першої чверті підопічні Ронена Гінзбурга зробили ривок та повели з різницею у 12 очок. Проте розвинути успіх у другій 10-хвилинці українській команді не вдалося. На велику перерву команди пішли за рахунку 45:40 на користь Прометея.

У третій чверті Прометей не залишив суперникам шансів збільшивши перевагу до 22 очок. У заключному відрізку українська команда спокійно довела зустріч до перемоги – 89:70.

У складі Прометея дабл-дабл зробив Тай Одіас – 16 очок і 10 підбирань. В активі Ондржея Балвіна 17 очок і 9 підбирань,

Прометей здобув шосту перемогу у групі та піднявся на п’яте місце. Бешикташ іде на четверту позицію.

Наступний матч команда Гінзбурга проведе 16 грудня з Таллінною Калєв. 20 грудня Прометей зіграє з Лондон Лайонс у Єврокубку.