Прометей у матчі з непередбачуваним сюжетом програв Ховентут Бадалоні у Єврокубку

Команда Гінзбурга мала перевагу в першій половині зустрічі, але не зуміла її розвинути

Фото — prometeybc.com

Прометей драматично поступився іспанській Ховентут Бадалоні у матчі 9-го туру групи А Єврокубка – 76:79.

Український клуб вкрай впевнено провів першу чверть на майданчику суперника та виграв його з перевагою в 11 очок. Під час другої партії гості доводили перевагу до +15, але не зуміли розвинути перевагу. На велику перерву команди пішли за рахунку 33:41.

Відразу після цього Бадалоні вдалося додати. По ходу третьої чверті господарі вийшли вперед, і до кінця зустрічі на полі відбувалися гойдалки з поперемінною мінімальною перевагою однієї зі сторін.

Кінцівку сильніше провели господарі – і вирвали таку необхідну з турнірної точки зору перемогу.

Таким чином Прометей завершив перше коло на восьмому місці, за межами зони плей-офф. У команди Гінзбурга, як і у Ховентут Бадалони – чотири перемоги у дев’яти поєдинках. У наступному турі Прометей зіграє 5 грудня проти Гамбурга.

• Баскетбол. Єврокубок. Група А. 9-й тур

Ховентут Бадалона (Іспанія) – Прометей (Україна) – 79:76 (15:26, 18:15, 29:20, 17:15)