Рукоборці з Краматорська гідно представили місто на змаганнях у Харкові

Відкритий Кубок міста з армрестлінгу «Tatevosyan Cup» пройшов 11 листопада в Харкові. Змагання провели на честь відомого харківського параспортсмена Миколи Татевосяна. У турнірі взяли участь понад 100 армрестлерів. Найсильніших визначали у кількох вагових категоріях серед чоловіків, жінок та параспортсменів.   Про це повідомили в Управлінні фізкультури та спорту Краматорської міської ради.    Краматорський рукоборець знов серед сильніших:   Зуяков Богдан у ваговій категорії понад 95кг зайняв 2 місце на ліву руку та переміг на праву.   Також Краматорськ представляли :   -Скрипник Олександр в категорії 95 кг зайняв 13 та 9 місце відповідно. -Сокотнюк Владислав у ваговій категорії до 85кг зайняв 12 місце на лівій та 5 місце на правій руці. -Зуяков Андрій у ваговій категорії до 75кг зайняв 5 місце на лівій та 6 місце на правій руці.