Прометей обіграв Хапоель Тель-Авів у Єврокубку

Команда Гінзбурга впритул наблизилася до зони плей-оф

Прометей — Хапоэль. Фото — prometeybc.com

Прометей здобув перемогу над Хапоелем Тель-Авів у номінально домашньому матчі сьомого туру групи А Єврокубка – 98:89.

Поєдинок у Ризі успішніше розпочали гості, але поступово українська команда зуміла змінити перебіг гри. Тим не менш, у другій чверті боротьба була рівною, і на велику перерву команди пішли за мінімальної переваги Хапоеля.

Команда Ронена Гінзбурга додала в третій чверті і до її кінця зуміла наростити перевагу, яку втримала у вирішальному відрізку.

Перша за три тури перемога – і Прометей піднімається на сьоме місце, впритул підібравшись до зони плей-оф.

Ще тиждень тому ізраїльтяни йшли без поразок, але тепер зазнали другої поразки поспіль. Тепер Хапоель третій – поза зоною прямого виходу в 1/4 фіналу.

Наступного тижня, 22 листопада, Прометей протистоятиме італійській Венеції. Перед цим, 18-го числа, команда Гінзбурга зіграє проти Пярну у ЛЕБЛ.

• Баскетбол. Єврокубок. Група А. 7-й тур

Прометей (Україна) – Хапоель Тель-Авів (Ізраїль) – 98:89 (29:26, 19:23, 27:18, 23:22)

Прометей: Одіасе (19), Рід (16), Сидоров (14 + 6 передач), Марч (14 + 5 передач + 6 підбирань + 3 перехоплення), Липовий (12), Санон (10), Агада (8 + 7 передач + 6 підбирань), Балвін (3 + 12 підбирань + 2 перехоплення), Бобров (2)