Лунін та захисник Шахтаря потрапили у команду тижня ЛЧ від УЄФА

У Союзі європейських футбольних асоціацій визначились з кращими гравцями ігрового дня Ліги чемпіонів.

УЄФА ще раз відзначила гру Андрія Луніна у матчі четвертого туру групового раунду Ліги чемпіонів.

Нагадаємо, мадридський Реал за який виступає українець, розгромив Брагу 3:0, а сам голкіпер став одним з основних героїв зустрічі. Лунін вийшов на поле з перших хвилин і вже на 6-й хвилині відбив пенальті. Раніше в Союзі європейських футбольних асоціацій вже відзначили сейв воротаря.

Але на цьому організація не зупинилась і включила Луніна до символічної команди тижня у Лізі чемпіонів. Окрім того, там опинився грузинський захисник Шахтаря Гіоргі Гочолейшвілі. Команда сформована на основі показників у Fantasy Ліги чемпіонів.

Команда тижня у Лізі чемпіонів: Андрій Лунін (Реал), Гіоргі Гочолейшвілі (Шахтар), Пепе (Порту), Хосе Марія Хіменес (Атлетіко), Букайо Сака (Арсенал), Мікель Меріно (Реал Соьєдад), Діогу Гонсалвеш (Копенгаген), Самуел Ліно (Атлетіко), Гаррі Кейн (Баварія), Ерлінґ Голанд (Манчестер Сіті), Анутан Грізманн (Атлетіко).