Skip to Content

Всесвітній банк оцінив відсталість України

Всесвітній банк оцінив відсталість України

Comments
by Февраль 11, 2019 Новости

При поточних темпах економічного розвитку Україні знадобиться 50-100 років, щоб вийти на рівень розвинених європейських країн. Про це стало відомо зі звіту Світового банку (СБ) «Розвиток України: Минуле, сьогодення і майбутнє».

За 100 років, враховуючи, що зараз темпи розвитку ледь перевищують три відсотки, країна зможе досягти поточного рівня доходів Німеччини. 50 років знадобиться, щоб вийти на рівень Польщі.

Щоб прискорити процес, СБ закликав Україну продовжити структурні реформи, розширювати можливості зовнішньої торгівлі і зміцнювати економічні інститути. «При відсутності реформ темпи зростання, швидше за все, залишаться мізерними», – йдеться в дослідженні.

За даними Світового банку, ВВП України в 2018 році дорівнює 3,5 відсотка, в 2019 році, як прогнозують економісти банку, зростання економіки країни знизиться до 2,8 відсотка.

У минулому році директор Світового банку з питань України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен повідомив, що кількість українців, які живуть за межею бідності, за останні п’ять років збільшилася з 15 до 25 відсотків.

Previous
Next

One commentcomments2

  1. Like!! I blog frequently and I really thank you for your content. The article has truly peaked my interest.

  2. You have observed very interesting details! ps decent internet site. 🙂

Leave a Reply