Skip to Content

ПриватБанк потрапив в скандал зі зникненням грошей: важливе попередження

ПриватБанк потрапив в скандал зі зникненням грошей: важливе попередження

Comments
by Февраль 16, 2019 Новости

Державний банк “ПриватБанк” відверто порушує законодавство заради власної вигоди

Один з клієнтів розповів про кричущий випадок. Він звинуватив “ПриватБанк” в перевищенні службових повноважень і здирстві. Така скарга з’явилася на сайті Мінфіну.

Незадоволений українця влаштував скандал через неправомірних дій з боку банку. За його словами, співробітники організації заблокували рахунок приватного підприємця, аргументувавши свої дії існуючої заборгованістю. У “ПриватБанку” це назвали “внутрішнім арештом”.

За інформацією клієнта, комерційні або інші організації, в тому числі і банки, не мають законного права на блокування коштів. Він зазначив, що своїми діями “ПриватБанк” сам заважає боржника погасити накопичені відсотки. Автор зазначив, що заборгованість теж утворилася з вини банку.

“Шараги рівнем АТБ, або іншої булочної занадто багато на себе бере. Співробітники зовсім вже уявили, що щось дійсно можуть вирішувати і вершити долі людей” – обурився чоловік. – “Нікому не раджу в цілому зв’язуватися з ПриватБанком ні в обслуговуванні фізичних осіб, так само як і в обслуговуванні приватних підприємців або юридичних осіб. Інакше в один момент ваші гроші просто вкраде приват банк, посилаючись на свої внутрішні правила і умови обслуговування …. Не зв’язуйтеся з ПриватнБанком, потім не оберетесь проблем “.

Представники банку відповіли незадоволеному клієнту на відгук. Вони висловили жаль з приводу яскраво вираженого негативу на адресу організації.

nnovosti.info

Previous
Next

Leave a Reply