Skip to Content

«Над фальсифікацією справи працювала не тільки НАБУ, але й увесь адміністративний апарат».

«Над фальсифікацією справи працювала не тільки НАБУ, але й увесь адміністративний апарат».

Comments
by Апрель 26, 2019 Новости

«Над фальсифікацією справи працювала не тільки НАБУ, але й увесь адміністративний апарат». САП незацікавлена встановлювати істину по справі Мартиненка.

Про це повідомляє прес-служба.

Олексій Скибенко, прокурор САП в суді зробив заяву, що обвинувачувальна сторона не зацікавлена у встановленні істини по справі, в якій фігкрує Мартиненко

Адвокат Петро Бойко  зазначив, що 26 квітня під час засідання  Шевченківського райсуду Києва, САП продемонструвала свою зайнятість у цій справі.

“Після консультацій з НАБУ прокурор Скибенко дуже агресивно і невмотивовано протестував проти клопотання захисту про призначення державної експертизи щодо ціни на продукцію чеської “Шкоди”. Заява представника САП, що метою судового розгляду “не є встановлення об’єктивної істини” – це явка з повинною НАБУ і САП. Про яку об’єктивність сторони звинувачення можна говорити, якщо вона публічно демонструє свою заанґажованість і нехтує законом?”, – заявив Бойко.

“Не дивно, що на етапі слідства НАБУ категорично відмовилось досліджувати ціну – а це ключовий момент у цій відомій справі. Адже не було завищення ціни – нема жодних правопорушень і відповідно немає справи. НАБУ мало закрити справу проти Миколи Мартиненка ще на досудовому етапі. Тому призначення судом експертизи про ціну – це катастрофа для НАБУ і САП”, –додав адвокат.

“Над фальсифікацією цієї справи працювала не лише слідча група НАБУ, але й увесь адміністративний апарат. Наприклад, “права рука” Ситника і його кум, керівник детективів НАБУ Калужинський (якого Ситник нещодавно відправив у оплачувану відпустку після скандалу навколо оборонпрому) просив дати неправдиві свідчення проти Мартиненка, і про це є відеодоказ”, – стверджує адвокат. “НАБУ руками кишенькових активістів імені Шабуніна намагається дискредитувати експертизи з боку захисту і самих адвокатів. Бо НАБУ прекрасно усвідомлює всю провальність цієї справи. Єдина надія Ситника – це тиск на суддів”

Прес-служба Мартиненка підтвердила: “вся країна побачила політичну заанґажованість НАБУ – коли одні справи саботуються, а інші пан Ситник фальсифікує”.

Previous
Next

Leave a Reply